Historia torebki Louis Vuitton Montaigne

Torebka Louis Vuitton Montaigne

Skąd może wywodzić się nazwa torebki Louis Vuitton Montaigne? Chwila zastanowienia… Oczywiście, nazwa została zaczerpnięta od jednej z eleganckich ulic Paryża. Lecz myślę, że zaciekawię Was zupełnie inną informacją.

Torebka Louis Vuitton Montaigne posiada wewnątrz dwie komory, wykończone podszewką z mikrofibry. Pośrodku znajduje się płaska kieszeń na zamek. I tutaj czas na wspomnianą ciekawostkę. Czy wiecie, w jaki sposób ta kieszeń jest wyjątkowa? Otóż po zasunięciu zamka, skórzany uchwyt możemy przełożyć przez metalowy wypust i zapiąć kłódką, by przedmioty wewnątrz były bezpieczne. Jestem bardzo ciekawa, czy znałaś tę ciekawostkę.

 Początkowo torebka Louis Vuitton Montaigne była dostępna w trzech rozmiarach BB, MM oraz GM, natomiast aktualnie można ją kupić w dwóch rozmiarach BB oraz MM. Jakie wersje mamy do wyboru? W sprzedaży dostępna jest wersja Monogram Canvas oraz Monogram Empreinte Leather – skórzana z charakterystycznie wtłoczonym monogramem LV. W ofercie znajdowały się jeszcze modele z lakierowanej skóry Monogram Vernis.

Torebka posiada dodatkowo dopinany, niezbyt długi pasek, który umożliwia noszenie torebki na ramieniu. Tutaj cenna uwaga ! Nie należy przeładowywać torebki, gdyż właśnie dopinany pasek, jest najbardziej narażony na zniszczenia w postaci pęknięć. Nie ulega wątpliwości, że torebka jest bardzo elegancką opcją do pracy i nie umknie ona wzrokowi prawdziwemu znawcy piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.