Jak nie dać się oszukać przy zakupie torebki luksusowej ?

Zapytałam moje obserwatorki na Instagramie,  gdzie najczęściej kupują swoje torebki luksusowe. Zdecydowana większość kupuje torebki osobiście bezpośrednio w butikach. To świetnie! Szansa na zakup podróbki – zerowa. No właśnie, a co zrobić w przypadku, kiedy marzy się nam konkretny model torebki luksusowej, który już nie jest w sprzedaży? Pozostaje zakup z drugiej ręki. Jak się wtedy zachować, by nie zostać oszukaną ?

Oto kilka wskazówek, jak nie dać się oszukać przy zakupie torebki luksusowej:

  • Nie kupuj nigdy torebek na popularnych serwisach sprzedażowych, gdzie można kupić wszystko. Wybieraj jedynie portale, które są już na rynku bardzo długo i specjalizują się w sprzedaży towarów luksusowych.
  • Możesz skorzystać z usług Personal Shopper, która ma dużo większą szansę na zdobycie dla Ciebie konkretnego modelu torebki – wtedy do ceny zakupu musisz doliczyć prowizję za usługę.
  • Unikaj zakupu torebki poprzez Instagram, jeśli konto nie wygląda na profesjonalne. A nawet jeśli na takie wygląda, wyślij wiadomość do kilku osób, które obserwują profil z zapytaniem o opinię.
  • Nie opłacaj zakupu torebki z drugiej ręki przelewem z góry. Jeśli już zdecydujesz, że druga osoba jest wiarygodna, umów się na wysyłkę za pobraniem, a następnie odpakuj przesyłkę przy kurierze.
  •  Okazje się nie zdarzają. Bądź czujna, jeśli cena torebki jest zbyt niska wobec rynkowej lub sprzedającemu bardzo zależy na czasie.

Wskazówki zostały przygotowane w oparciu o doświadczenia naszych Klientek. Mam nadzieję, że pomogą Wam zachować chłodne myśli, gdy na horyzoncie pojawi się szansa zakupu wymarzonego modelu. Aktualnie na różnych portalach kręci się wielu sprzedawców, którzy tylko czekają, by oszukać. Zawsze warto mieć z tyłu głowy lampkę kontrolną i nie ignorować, gdy się zaświeci. Chodzi przecież o Twoje i to nie małe pieniądze.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, jestem do usług zarówno w komentarzach jak i wiadomościach.

Zapraszam do obserwacji naszego profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/simple.pattern.poland/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.