” Simple Pattern zostało założone w grudniu 2015 roku. Aż trudno uwierzyć, że minęło już 7 lat Pierwsza myśl, która przychodzi mi do głowy jako podsumowanie tego okresu, to ten czas upłynął stanowczo za szybko. To tak jakby trwała najciekawsza, a zarazem najbardziej wymagająca przygoda mojego życia, za którą jestem ogromnie wdzięczna “.  

Joanna Wrobel – CEO

 

             Głównymi produktami w naszej pracowni Simple Pattern są organizery do torebek różnych luksusowych marek. Specjalizujemy się we wkładach do Louis Vuitton, natomiast z przyjemnością i radością dla Was podejmujemy się zamówień do praktycznie każdej torebki. Zrealizowaliśmy już kilkaset indywidualnych projektów organizerów do Armani, Gucci, Valentino oraz wiele innych.

             Podchodzimy osobiście do każdego zamówienia, gdyż są one dla nas równie ważne. Aktualnie czas jest najbardziej deficytową walutą, dlatego od nas dostajecie go pod dostatkiem, na każdym etapie realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone dla Was zamówienie nie było jedynie produktem, a poczuciem, że trzymacie w dłoniach wyjątkowy produkt.

              Bardzo ważny jest dla nas wpływ na środowisko. Produkujemy świadomie i zrównoważenie. Dlatego zdecydowaliśmy, że wszystkie produkty będą szyte z naturalnych tkanin, tj. len, bawełna, by zminimalizować negatywny wpływ na otoczenie. Cały proces produkcji odbywa się w Polsce w naszej małopolskiej szwalni.

             Jeśli również ważne są dla Ciebie świadome wybory i bardzo wysoka jakość, to nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania.

              Jeżeli masz jakiekolwiek pytania o produkt, napisz do nas lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy chwilę na pogawędkę, by być bogatszym o nowe doświadczenia i opinię i tworzyć dla Was jeszcze lepsze produkty.