Co nas wyróżnia ?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szyciu organizerów do torebek luksusowych. Nasze produkty są wykonane z naturalnych materiałów, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz trwałość. Naszą misją oprócz dostarczania Wam jakościowych organizerów jest dbałość o środowisko naturalne, dlatego cały proces produkcji odbywa się w zgodzie z zasadami ekologii. Nasze produkty są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale także piękne i stylowe. Wszystkie półprodukty użyte do tworzenia organizera, zostały skomponowane w taki sposób, by były maksymalnie przyjazne środowisku. Po okresie użytkowania, nasz organizer ulegnie całkowitemu rozłożeniu w środowisku naturanym – wyjątkiem pozostaje zamek błyskawiczny, który można wypruć i przekazać do ponownego użytku. Wybierając nasze produkty bezpośrednio przyczyniasz się do poprawy jakości środowiska.

Po zakupie naszego organizera wyślemy do Ciebie naszego bezpłatnego ebooka o tym jak pielęgnować i przechowywać torebki luksusowe. Dzięki wiedzy w nim zawartej będziesz mogła kompleksowo zaopiekować się swoją torebką luksusową, by służyła Ci przez długie lata.

Jak przechowywać i pielęgnować torebki luksusowe

Od 1 maja 2023 jesteśmy dumnymi uczestnikami programu Posadzimy.pl! Nasza firma dołączyła do inicjatywy, która zakłada sadzenie drzew w naszym imieniu. Dzięki temu działaniu, możemy aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska i redukcji emisji CO2. Nasze drzewa zostaną posadzone na terenie Polski, co pozytywnie wpłynie na przestrzeń oraz przyrodę, która bezpośrednio nas otacza. Wierzymy, że każdy ma wpływ na przyszłość naszej planety i warto podejmować działania proekologiczne. Dlatego cieszymy się, że możemy brać udział w programie Posadzimy.pl i mieć realny wpływ na poprawę stanu środowiska.

 

 

Jak sadzimy drzewa w Twoim imieniu?

 

Zrób zakupy w naszym sklepie o wartości min. 400 zł.

Do wartości zamówienia nie wliczają się koszty wysyłki.

 

Po dokonaniu zakupu na swój adres email otrzymasz personalizowany certyfikat potwierdzający zasadzenie drzewka.

 

Resztą zajmie się Posadzimy.pl !

Przygotują ziemię, sadzonkę oraz wysadzą Twoją sadzonkę w najbliższej akcji.

Dziękujemy, że razem z nami dbasz o środowisko.