5 DODATKOWYCH KORZYŚCI, KTÓRE DAJE CI ORGANIZER DO TORBY

Społeczność posiadaczek organizerów Coś Osobistego rośnie w bardzo szybkim tempie, co bardzo mnie cieszy ! Dziękuję Wam za zaufanie i powierzanie mi swoich organizacyjnych spraw <3
Zadajecie również pytania, na które odpowiedzi postanowiłam zebrać w jednym wpisie, by była to dla Was wygodniejsza forma. Przedstawię również kilka powodów, dla których warto jest zaopatrzyć się w organizer do swojej torebki 🙂 Zapraszam do lektury !

Organizer wpływa na poprawę Twojego samopoczucia

Tak, jest to prawda ! Dostaję wiadomości od Klientek, które informują o tym, że nareszcie dzięki porządkowi w torbie czują się spokojniejsze i bardziej pewne siebie. Jak to działa ? Zawsze wiedzą, w którym miejscu torby znajduje się rzecz, której potrzebują. Czy to klucze do domu, portfel, okulary, telefon czy długopis. Oszczędzają dzięki temu czas na zbędnym poszukiwaniu i nie stresują się, gdy potrzebują po coś sięgnąć bardzo szybko. Ponadto porządek w torebce sprawia poczucie komfortu, że wszystko jest tak jak powinno, na swoim miejscu, zawsze pod ręką.

Chroń swoje delikatne wnętrze

Niektóre modele toreb mają bardzo jasne wnętrze, a co za tym idzie podczas użytkowania mogą ulec zabrudzeniu. Jeśli zainwestowaliśmy w torebkę bardzo dużą kwotę i nie chcemy, by uległa ona zniszczeniu, warto posłużyć się organizerem. Osłania on wewnętrzną stronę torebki przed przetarciami i zabrudzeniami związanymi z użytkowaniem. 


Nie szata zdobi człowieka 

Nic bardziej mylnego. To jaką wagę przykładamy do naszego stroju, jest bardzo istotne w naszym odbiorze. Ubierając się w zadbane, dobrze skrojone ubrania, a przede wszystkim czyste buty znacząco zyskujemy w oczach rozmówcy. Dla niektórych nawet jedno spojrzenie do kobiecej torebki, może pomóc określić, czy jest to osoba uporządkowana i bardziej godna zaufania. Zatem warto dbać o porządek.


Bądź Eko 

Kierunek proekologiczny nadal mocno się uwydatnia w naszym codziennym życiu. Przykładamy dużą wagę do tego, by to co kupujemy było dla nas zdrowe oraz nieszkodliwe dla środowiska. Przy produkcji organizerów Coś Osobistego używane są jedynie naturalne bawełniane tkaniny oraz usztywnienia, które pochodzą od polskich producentów i są bardzo łatwe w recyklingu. Dodatkowo opakowania oraz wszelkie dodatki dekoracyjne również nadają się do szybkiego przetworzenia, nie generując dodatkowych kosztów.
Dobre bo polskieJedna z najważniejszych korzyści! Ogromnie się cieszę, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to, by kupowany przez nich produkt był z Polski. To świetny kierunek ! Poznawajmy nowych producentów, lokalne firmy, które mogą zaoferować nam znacznie więcej niż tylko sam towar. Oferują nam uwagę, zainteresowanie i opiekę. Czyli coś, na co bardzo trudno jest znajdować czas w życiu codziennym. Wspierajmy ich w działaniach, bezpośrednio kupując ich produkty. Dzięki temu będą mogli się rozwijać i szkolić, by dostarczać jeszcze lepszej jakości usługi z korzyścią dla nas. Kupując polski organizer masz świadomość, że Twoje pieniądze pozostaną w Polsce, gdzie firma płaci podatki i tutaj daje pracę.

Odpowiedzi na więcej pytań znajdziecie Państwo w poniższych artykułach:http://cos-osobistego.blogspot.com/2017/02/q-organizery-do-torebek-cos-osobistego.htmlhttp://cos-osobistego.blogspot.com/2017/01/nasze-organizery-do-torebek.html
A wszystkie modele organizerów znajdują się na stronie:www.simplepattern.pl/sklep/organizery
Zapraszam również na profil pracowni na Instagramie: cos.osobistego
Jeśli mielibyście Państwo jakiekolwiek pytania, jestem do dyspozycji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.