Dno do torebki Louis Vuitton

Najczęstszą przypadłością toreb, które są wykonane z płótna lub innych wiotkich materiałów jest ich podatność na odkształcanie. Sama niejednokrotnie nagromadzę w torebce wiele przedmiotów, które zniekształcają jej dno, gdyż są po prostu ciężkie i nieregularne w kształcie. Wszystko uległo zmianie, gdy wykonałam do swojej torebki pierwsze usztywnienie dna. Jako że, torba miała sztywne dno i podparcie układała się dużo lepiej. 

Coraz więcej Klientek zaczęło zgłaszać zapotrzebowanie na usztywnienia dna. Tak postała pierwsza kolekcja usztywnień dostosowana do modeli marki Louis Vuitton. Jest to alternatywa do organizerów, jeśli nosimy większe lub nietypowe przedmioty i w danym momencie nie potrzebujemy organizera wewnątrz, a jednak zależy nam na ładnym kształcie torebki
Podstawowa kolekcja obejmuje 5 rozmiarów:

– Neverfull GM

– Neverfull MM

– Speedy 25

– Speedy 30

– Speedy 35 
a dostępnymi kolorami są:

– jasny beż,

– ciemny beż

– brązowy

– czerwony

– fuksja.

Od dłuższego czasu jest możliwość zamówienia w pracowni dna o dowolnym rozmiarze dostosowanym do dowolnego modelu torebki oraz w kolorze dostosowanym indywidualnie do podszewki.
Wszystkie usztywnienia dostępne w regularnej sprzedaży znajdują się na stronie www.simplepattern.pl  w zakładkach konkretnego modelu torebki.
W razie pytań służę pomocą w wyborze ! tel. 883 275 481 , email: simplepattern24@gmail.com
Joanna Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.