Najnowsza kolekcja VELVET

Z ogromną przyjemnością zaprezentowaliśmy Wam w listopadowy piątek naszą nową kolekcję organizerów.

Organizery Classic dostępne do Neverfull MM

Koncepcja na powstanie tej kolekcji zakiełkowała już jakiś czas temu, natomiast sama realizacja trwała kilka miesięcy. Wybór materiału nie był łatwą decyzją, ze względu na nasze wysokie wymagania pod względem wysokiej jego jakości. Z powodzeniem odnaleźliśmy jednak tkaninę, która w pełni nas satysfakcjonuje, dlatego oddajemy w Wasze ręce kolekcję VELVET.

Czym jest kolekcja VELVET?

Jest to kolekcja, która została stworzona z myślą o bardzo wymagających Klientkach, które doceniają wysoką jakość produktu, jak również oczekują innych walorów m.in. w postaci wyjątkowego odcienia lub przyjemnej w dotyku struktury. Stąd też nasza odpowiedź w postaci serii organizerów uszytych z największą starannością z tkanin welurowych polskiej produkcji.

Cechą charakterystyczną tego materiału jest niesamowita miękkość w dotyku oraz ograniczenie wchłaniania płynów, co powoduje łatwiejsze usuwanie ewentualnych zabrudzeń.

Organizer Pocket do Neverfull MM kolekcja VELVET

Jakie są modele organizerów dostępne w kolekcji VELVET?

Organizery, które znajdziecie w kolekcji VELVET, to dokładnie te same modele, które znacie już z naszej podstawowej oferty, a mianowicie:

  • Classic
  • Pocket
  • Pocket Zip

Każdy z nich może zostać uszyty w dowolnie dopasowanym do Waszej torebki rozmiarze, również innych luksusowych marek poza Louis Vuitton.

Możecie również skorzystać ze wszystkich opcji personalizacji oraz zmian w rozmieszczeniu kieszonek, specjalnie pod Wasze potrzeby.

Ciepłe przyjęcie tej kolekcji było tak duże, że zdecydowaliśmy się na wydłużeniu przyjmowania zamówień aż do 21 listopada 2021. Okres przedświąteczny jest zawsze momentem wzmożonej pracy w naszej szwalni, zatem by spokojnie zrealizować Wasze zamówienia potrzebujemy mieć na to czas i przestrzeń.

Cena każdego z modeli kolekcji VELVET do dnia 21 listopada2021 jest identyczna jak wersji klasycznej bawełnianej. Po 21 listopada 2021 cena kolekcji ulegnie zmianie na wyższą.

Ten termin złożenia zamówienia zamówienia gwarantuje realizację i dostawę w ciągu 14 dni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, by najlepiej dopasować organizer do Waszych potrzeb:

EMAIL: hello@simplepattern.pl

TEL. 883 275 481

DM Instagram: @simple.pattern.poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.