DLACZEGO W TAKI SPOSÓB PAKUJĘ WASZE ZAMÓWIENIA?

Cześć !

Korzystając z okazji, że dziś w pracowni mamy dzień wysyłkowy, postanowiłam skorzystać z okazji i pokazać Wam jak Pakuję dla Was zamówienia i dlaczego robię to właśnie w taki sposób.

Zacznę może od początku. Podczas tworzenia każdej kolekcji, zależało mi na tym, by była ona jak najbardziej przyjazna środowisku. Nie mogło być inaczej również w przypadku samych opakowań.

Zamówiony produkt przychodzi do Was we wzorzystym, kartonowym pudełku. Wewnątrz znajduje się szary papier, który przewiązany jest jutowym sznurkiem. Wewnątrz znajduje się również papierowa koperta z dowodem zakupu. To wszystko ! Zminimalizowałam użycie zbędnych materiałów, by nie generować niepotrzebnych śmieci.

Opakowanie produktów w pracowni Coś Osobistego

Tak wygląda sposób zapakowania organizerów oraz zestawów. Same usztywnienia do torebek pakowane są w szary papier oraz przewiązane sznurkiem. Od czasu do czasu pojawiają się również wersje bardziej uroczyste. Na urodziny dołączam Wam słodkości, na święta przewiązuję prezentową kokardę. Bardzo cieczy mnie to, że doceniacie mój minimalistyczny i przyjazny środowisku sposób pakowania.

Dodatkowo piszecie, że pudełko świetnie służy Wam do przechowywania różnych przedmiotów, więc świetnie, że znajdujecie dla niego ponowne przeznaczenie ! Tasiemką lub koronką możecie ponownie przewiązać upominek dla bliskiej osoby a w kopercie przechowywać drobne zapiski lub notatki. Albo lepiej ! Możecie zaadresować do kogoś list <3

Mam nadzieję, że pamiętacie o nowej kolekcji Neo Noe ?? TYLKO do 31 stycznia zestaw zostanie do Was wysłany za darmo ! ! !

A Wy jakie macie doświadczenia w ponownym wykorzystywaniu opakowań po otrzymanych produktach ? Używacie ich ponownie, czy od razu lądują w koszu ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.