Który organizer do torebki wybrać ?

Jak wybrać najlepszy organizer ? Trzeba zastanowić się nad tym, jakie są nasze potrzeby, oraz jakie przedmioty są dla nas niezbędne w codziennym funkcjonowaniu.

Z pewnością warto zdecydować się na kieszonkę zamykaną na suwak. Możemy w niej schować klucze, karty, identyfikator, czyli cenne przedmioty, które muszą pozostać bezpieczne. Jeśli potrzebujecie poczuć jeszcze większe bezpieczeństwo, proponujemy wybór dodatkowego zamknięcia od góry (model POCKET ZIP).

Model Pocket Zip z zamknięciem od góry.

Cenisz sobie swobodę i przestrzeń ? Wybierz model, który pozostawia pole do popisu w centralnej części organizera, innymi słowy pomieści wszystkie nietypowe kształtem przedmioty (model CLASSIC).

Model Classic pasujący do największej ilości torebek.

Wolisz wnętrze bardziej zorganizowane i przytulne ? Zdecyduj się na model POCKET. Dzięki wszytej pośrodku kieszonce, uzyskujesz większą organizację i podział przestrzeni na dwie strefy.

Model Pocket z kieszonką na zamek pośrodku.

Wybór należy do Ciebie <3 Jeśli masz pytania lub potrzebujesz organizera w nietypowym rozmiarze lub kształcie, skontaktuj się z nami. Bezpłatnie zaprojektujemy wnętrze Twojego organizera, tak by jak najlepiej spełniał Twoje potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.