Sztuka podróżowania

Jak zmienił się sposób podróżowania współczesnej kobiety ?? Nie ma wątpliwości, że elegancka walizka, jest częścią wizerunku kobiety sukcesu, tak samo jak stylowe dodatki oraz ubrania. Dawniej nie przejmowano się przekroczeniem limitu wagowego bagażu, gdyż nawet na krótką wycieczkę zabierano kufer podróżny, oraz pudła pełne butów i kapeluszy. W dzisiejszych czasach ten sposób podróżowania nie zanikł całkowicie, gdyż luksusowe marki wciąż mają w swojej ofercie pełną rozmiarówkę kufrów i walizek. Tego rodzaju produkty są wystawione w sklepach w celach demonstracyjnych, by klienci mogli zamówić to, czego dokładnie potrzebują i często decydują się na zakup tego rodzaju asortymentu. Są jednak kobiety, które nie chcą wydawać na bagaż dużych pieniędzy i decydują się na zakup produktów mniej luksusowych marek, lecz wciąż bardzo dobrych gatunkowo.

Torba Louis Vuitton Keepall 45 Bandouliere
Źródło:
https://us.louisvuitton.com/eng-us/products/keepall-bandouliere-45-monogram-canvas-000688

Najsłynniejszą torbą podróżną z asortymentu Vuittona jest Keepall, zaprojektowana w 1924 roku. Jej początkowym przeznaczeniem było przechowywanie rzeczy do prania, by oddzielić je od czystych ubrań. Aktualnie pełni rolę najczęściej wybieranej torby na bagaż podręczny.

Przenośna garderoba Louis Vuitton – Wardrobe 140×62
Źródło:
https://us.louisvuitton.com/eng-us/products/wardrobe-140×62-monogram-nvprod660215v

Aby podróżować elegancko nie musisz od razu zaopatrzyć się w ogromny kufer Louis Vuittona. Możesz podróżować stylowo z tradycyjną walizką mniejszych rozmiarów wykonaną ze skóry i drewna lub tylko skóry. W aktualnej ofercie jest wiele modeli, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania, a produkty są dostosowane tak, by ułatwiać nam poruszanie się i podróżowanie.

Lecz czy elegancka kobieta musi otaczać się w podróży jedynie luksusowymi walizkami? Oczywiście, że nie. Styl i elegancję można osiągnąć poprzez dbałość o to, by nasze bagaże były wykonane z najlepszych możliwych materiałów w stonowanych kolorach. A przede wszystkim obowiązkowo były czyste, schludne i zadbane.

2 thoughts on “Sztuka podróżowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.