Kolekcje

Cottone

Kolekcja COTTONE jest klasyczną kolekcją tekstyliów bazującą na bawełnie o gramaturze od 160 g/m2 do 250 g/m2 w zależności od potrzeb zastosowania.

Bawełna dostępna jest w kilku podstawowych kolorach: biel, szarość, czerwień, błękit, beż oraz czerń.

W kolekcji tej powstają najczęściej obrusy, komplety pościeli, poszewki, fartuchy kuchenne.

 

 

Bumolle

Kolekcja BUMOLLE opiera się na zastosowaniu jako tkaniny podstawowej surówki bawełnianej o gramaturze 130 g/m2. Jest to bardzo przyjemna w dotyku odmiana bawełny, łatwa w pielęgnacji, z powodzeniem stosowana w szyciu obrusów, bieżników, kompletów pościeli.

Surówka bawełniana, którą wybraliśmy spośród wielu dostępnych na rynku, odznacza się wyjątkową miękkością i łatwością pielęgnacji. Bawełna jest dostępna tylko w jednym, naturalnym kolorze kremowym.

Uzupełnieniem kolekcji pozostają koronki bawełniane.

 

Lendone

Kolekcja LENDONE charakteryzuje się bardzo naturalnym charakterem.

Bazuje na tkaninie bawełnianej o gramaturze 220 g/m2 o strukturze przypominającej len.

Dostępność trzech współgrających ze sobą kolorów: beż, czerwień oraz krem, zapewnia idealne dopasowanie do wnętrz o różnym charakterze.

Najczęściej stosowana przy wykonywaniu zasłon, rolet, grubszych obrusów lecz również kompletów pościeli, toreb i drobnych akcesoriów.

 

Lino

Kolekcja LINO jest naturalną kolekcją tekstyliów wykonanych z naturalnego lnu o różnej gramaturze.

Mniejsze gramatury stosowane są do produkcji pościeli oraz tekstyliów sypialnianych, z grubszych szyte są zasłony. Dostępność kilku kolorów podstawowych, również w pastelowych odcieniach, nadaje wnętrzu łagodny nastrój.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz